Dragi mještani Općine Podturen, iskreno i od srca vam čestitam Božić; blagdan mira i obiteljskog zajedništva, blagdan nade i radosti.

Ovo predivno vrijeme pruža nam priliku da se okupimo, dijelimo trenutke s obitelji i prijateljima te izrazimo zahvalnost za sve blagoslove koje imamo.

Neka naši domovi budu ispunjeni toplinom obiteljskih okupljanja, smijehom djece i mirisima tradicionalnih božićnih jela. Ova prigoda također nas podsjeća na važnost solidarnosti i brige za one koji su u potrebi, te pozivam sve nas da pružimo ruku pomoći bližnjima.

U ovim teškim i izazovnim vremenima opterećenih ratovima, inflacijom i poskupljenjima Božić zrači vjerom i optimizmom, unosi veselje u naša srca i u naše domove; stoga neka vam nadolazeći božićno novogodišnji blagdani donesu osmijeh i radost, a godina koja dolazi ispunjenje svih osobnih želja i poslovnih planova.

Zajedništvo, razumijevanje, solidarnost i tolerancija čini božićno ozračje koje trebamo cijelu godinu i koje ovisi o nama i našoj spremnosti da hrabro i s optimizmom radimo na zajedničkoj budućnosti naše općine.

Dragi mještani Općine Podturen, pred nama su najljepši dani u godini; dani u kojima shvaćamo koliko je važno biti s bližnjima, ali i koliko je važno dijeliti brigu i razumijevanje jednih za druge.

Uz želje da ove blagdane provedete u veselom raspoloženju čestitam vam Božić te želim zdravlje, obilje sreće i  radosti ta da vam Nova godina bude ispunjena novim prilikama, uspjehom i prosperitetom za našu zajednicu. Neka ljubav koja obasjava Božićno drvce obasja i naše srce, čineći nas boljim ljudima i jačajući povezanost među nama. - načelnik Perica Hajdarović i djelatnici Općine Podturen!

 

LAG Međimurski doli i bregi   

 

OPĆINA PODTUREN

Ivana Grščića 5

40 317 Podturen

Telefon: 040 847 260

Fax: 040 847 004

E-mail: opcina@podturen.tcloud.hr

OIB: 86969011305

IBAN: HR32 23400091834200007

Radno vrijeme Jedinstvenog upravnog odjela

Ponedjeljak - petak 7:00 - 15:00

Rad sa strankama Općinskog načelnika 

Utorak 10:00 do 12:00

Četvrtak 10:00 - 12:00

ili prema prethodnoj najavi na tel. 040 847 260

Rad sa strankama komunalnog redara

Utorak 08:00 do 12:00

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com