[FAŠNIK 2024] Ova nam je godina počela sa odličnim fašničkim ludilom koje se danas raspršilo ulicama Podturna. Uz brojne domaće i strane maske; neke koje su već bile kod nas, te neke koje su prvi puta prošetale ulicama Podturna, a nastavile zabavu u društvenom domu. Ovim putem velika zahvala ide svim domaćim udrugama koje su brojnim kreativnim maskama razveselila okupljenu publiku. Hvala djeci i tetama iz dječjih vrtića; našim najmlađim sugrađanima koji su na ovim vremenskim uvjetima s ponosom šetali ulicama. Zahvala nižim razredima Osnovne škole Podturen koji su sa svojim učiteljima pokazali malo pantomime te uz simpatičan ples razveselile sve okupljene. Veliko hvala našem voditelju Ivanu Zrni koji uvijek iz rukava izvuče nove šale i tako nasmije sve okupljene, zahvala našem Miroslavu Mikacu koji se pobrinuo da svaka točka ima odgovarajuću glazbenu podlogu, zahvala DVD Podturen na osiguranju prometa, Karmenki Vidović na vođenju povorke, ribičima iz ŠRD Šaran Podturen na pomoći oko podjele kuhanog vina te naravno osoblju za pripremu hrane i pića Franji Cerovcu, Nevenki Zrna i Kseniji Golubić. Najveća pak zahvala ide svim članovima KUU Čaplja Podturen koji su ove godine preuzeli obvezu organizacije cijelog fašnika te se pobrinuli da sve prođe u savršenom redu uz ples, osmijeh i veselje svih maškara. Hvala medijima, te našoj turističkoj zajednici koji su nas odlično popratili. Od srca svima velika zahvala u nadi da nekoga nisam zaboravio; nije bilo namjerno. Hvala svima. Načelnik Perica

FOTOGALERIJA - poveznica Facebook

 

 

LAG Međimurski doli i bregi   

 

OPĆINA PODTUREN

Ivana Grščića 5

40 317 Podturen

Telefon: 040 847 260

Fax: 040 847 004

E-mail: opcina@podturen.tcloud.hr

OIB: 86969011305

IBAN: HR32 23400091834200007

Radno vrijeme Jedinstvenog upravnog odjela

Ponedjeljak - petak 7:00 - 15:00

Rad sa strankama Općinskog načelnika 

Utorak 10:00 do 12:00

Četvrtak 10:00 - 12:00

ili prema prethodnoj najavi na tel. 040 847 260

Rad sa strankama komunalnog redara

Utorak 08:00 do 12:00

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com